Ana Sayfa > Cilt > Cilt Bakımı

 

CİLT BAKIMI

Cilt bakımı, çevresel koşullarla (hava kirliliği, düzensiz beslenme vb. gibi) yıpranan, solgun ve cansız görünen cildi yenilemek, cildi tıkanan gözeneklerden, sivilcelerden, siyah noktalardan arındırmak için yapılan bir bakım işlemidir.

Cilt bakımı tek seanslık bir işlemdir. 1 saatte tamamlanır.
Cilt bakımı işlemine başlamadan önce, süreçle ve uygulama ile ilgili tüm bilgileri uzmanlar anlatır. Kişinin cilt bakımı ihtiyaçları uzmanlar tarafından belirlenir. Hydraprofacial işlemi sayesinde ciltte derinlemesine temizlik yapılır. Profesyonel cihazlarla, el değmeden yapılan birçok cilt bakımı işlemi sayesinde cilt ölü derilerden arındırılır, gözenekler temizlenir, ardından ciltte sıkılaşma sağlanır. Maskeler ve LED terapiler uygulanarak, cilde terapi yapılır. Cilt yatıştırılır. Renk tonu eşitlenir. Cilt bakım işlemleri kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olur; kırışıklık oluşumunu önler. Cildin kusursuz ve pürüzsüz görünmesini sağlar.
Cilt bakımı sonrası normal hayata rahatlıkla devam edilir. Herhangi bir yan etki yaratmaz.
Kaliteli ve steril malzeme, uzman bilgisi, doğru uygulama ve doğru teknikler önem taşır.
 

 

Bu işlemle ilgili fiyat bilgisi almak için 0533 400 41 30 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

 

RANDEVU AL

Aşağıdaki Formu Eksiksiz Doldurarak Merkezlerimizden Randevu Alabilirsiniz. Randevu Onayı İçin Yetkililerimiz Sizi Arayarak Geri Dönüş Yapacaklar.

 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır