MICROBLADING

Kaşlar için uygulanan microblading, cildin en üst katmanı olan epidermise yapılan, yarı kalıcı bir makyaj işlemidir. Yarı kalıcı olmasının sebebi, cilt yaşar ve yenilenir; bu sebeple microblading yapılan bölgede de yenilenme oluşur. Şayet işlemi yaptıran arzu ederse, 1 yıl sonra tekrar ek bir seans yaptırarak, kullanım ömrünü uzatabilir.

Microblading, ilk işlem ve işlemden 1 ay sonra rötuş olmak üzere, 2 seansla yapılır. Maksimum 2 saat sürer.
Microblading işlemine başlamadan önce, süreçle ve uygulama ile ilgili tüm bilgileri uzmanlar anlatır. Ardından, yüzün altın oranı denilen yöntemle işlem bölgesine ön çizim yapılır. Altın oran, kişinin yüzüne en çok yakışan uygulamanın ön çizimidir ve önem taşır. İşlem sırasında uygulama yapılacak bölgeye lokal anestezik krem sürülür ve bu sayede süreçte herhangi bir acı hissedilmez. Her işlemde, kişiye özel, yeni ve steril bir iğne kullanılır. Kişinin kıl rengi ne ise o renkle microblading çalışması yapılır.
Microblading işleminin ilk seansından bir hafta sonra kaşların olduğundan daha koyu görünmesi çok doğal bir süreçtir. 2. hafta itibariyle, yer, yer silinmeler olabilir. 3. haftadan sonra renk yüzeye tekrar çıkar. 4. hafta, microbladingin 2. seansı yani rötuş yapılır. Rötuştan sonra microblading tam anlamıyla finalize olur.
Microblading işleminde kalıcılığı sürekli olan hiç bir uygulama doğal görünmez. Yarı kalıcı makyaj da bu yüzden en idealidir. Kaliteli boya, uzman bilgisi, steril malzeme ve doğru teknikler önem taşır.
 

 

Bu işlemle ilgili fiyat bilgisi almak için 0533 400 41 30 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

 

RANDEVU AL

Aşağıdaki Formu Eksiksiz Doldurarak Merkezlerimizden Randevu Alabilirsiniz. Randevu Onayı İçin Yetkililerimiz Sizi Arayarak Geri Dönüş Yapacaklar.

 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır