Ana Sayfa > Tırnak > Protez Tırnak

 

PROTEZ TIRNAK

Protez tırnak, akrilik tırnak, jel tırnak ve tips olmak üzere üç şekilde tırnak uzatmak için yapılan bir bakım işlemidir. Görüntü olarak hiçbiri birbirinden farklı değildir; kişinin ihtiyacına göre yapılacak işlem belirlenir. Tırnakları sürekli kırılanlar, tırnak yeme alışkanlığı olanlar ve her zaman ojeli, bakımlı tırnaklar isteyenler için idealdir. 3 - 4 haftada bir bakımları yaptırılarak, 4 - 5 bakıma kadar kullanılabilir. Hem elde, hem de ayakta uygulanabilir.

Protez tırnak tek seanslık bir işlemdir. 1,5 saatte tamamlanır.
Protez tırnak işlemine başlamadan önce, süreçle ve uygulama ile ilgili tüm bilgileri uzmanlar anlatır. Kişinin tercihine ve tırnak yapısına göre uzmanlar ile işlem belirlenir. Akrilik tırnak hava ile temas sayesinde hızla kururken, jel tırnak özel UV ışınları içeren cihazlarla kurutulur. Kalıcı oje ile veya ojesiz, natürel uygulama, kişinin tercihine göre uygulama tamamlanır.
Protez tırnak sonrası normal hayata rahatlıkla devam edilir. Herhangi bir yan etki yaratmaz.
Kaliteli ve steril malzeme, uzman bilgisi, doğru uygulama ve doğru teknikler önem taşır. Bu şekilde doğal tırnaklar, hem yapım aşamasında, hem de çıkarma aşamasında zarar görmez.
 

 

Bu işlemle ilgili fiyat bilgisi almak için 0533 400 41 30 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

 

RANDEVU AL

Aşağıdaki Formu Eksiksiz Doldurarak Merkezlerimizden Randevu Alabilirsiniz. Randevu Onayı İçin Yetkililerimiz Sizi Arayarak Geri Dönüş Yapacaklar.

 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır