100 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo!

Top

Dudak Renklendirme

  /    /  Dudak Renklendirme

Dudak Renklendirme

Dudak renklendirme, dudaklardaki pigment kaybından dolayı soluk görünen dudak hatlarını belirginleştirmek için yapılan kalıcı bir makyaj işlemidir. Dudakları renklendirir ve gençleştirir. Dudak renklendirme, makyajsızken bile bakımlı, canlı, taze bir görünüm sağlar. Kalıcılığı kişiye göre en az 2 ila 3 yıl sürer.

  • Dudak renklendirme tek seanslık bir işlemdir. Gerek görülürse ikinci seans uygulanır. 2 saatte tamamlanır.
  • Dudak renklendirme işlemine başlamadan önce, süreçle ve uygulama ile ilgili tüm bilgileri uzmanlar anlatır. Uzmanların kontrolleri ile dudak alt yapısına uygun renk seçilir. İşlem sırasında uygulama yapılacak bölgeye lokal anestezik krem sürülür ve bu sayede süreçte herhangi bir acı hissedilmez.
  • Dudak renklendirme işlemi sonrası normal hayata rahatlıkla devam edilir. Dudaklarda şişme veya morarma gibi herhangi bir yan etki yaratmaz. Dudak renklendirme işleminden bir hafta sonra dudakların olduğundan daha koyu görünmesi çok doğal bir süreçtir. 2. hafta itibariyle, renk yok gibi görünebilir; bu da oldukça doğal bir süreçtir. 3. haftadan sonra renk yüzeye tekrar çıkar ve ortalama 1 ayın sonunda işlemle hedeflenen görünüm elde edilir.
  • Kaliteli boya, uzman bilgisi, steril malzeme ve doğru teknikler önem taşır.

 

Bu işlemle ilgili fiyat bilgisi almak için 0533 400 41 30 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
Category:
Date: