100 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo!

Top

Shading(Pudralama Kaş)

  /    /  Shading(Pudralama Kaş)

Shading(Pudralama Kaş)

 

Kaşlara smoky görüntü veren yani kaşa far sürülmüş gibi bir etki sağlayan kalıcı bir makyaj işlemidir. Cildi yağlı olanlar için idealdir çünkü yağlı ciltlerde microblading tutmaz ve shading (pudralama kaş) tercih edilir. Şayet işlemi yaptıran arzu ederse, 1 yıl sonra tekrar ek bir seans yaptırarak, kullanım ömrünü uzatabilir.

  • Shading (pudralama kaş) ilk işlem ve işlemden 1 ay sonra rötuş olmak üzere, 2 seansla yapılır. Maksimum 2 saat sürer.
  • Shading (pudralama kaş) işlemine başlamadan önce, süreçle ve uygulama ile ilgili tüm bilgileri uzmanlar anlatır. Ardından, yüzün altın oranı denilen yöntemle işlem bölgesine ön çizim yapılır. Altın oran, kişinin yüzüne en çok yakışan uygulamanın ön çizimidir ve önem taşır. İşlem sırasında uygulama yapılacak bölgeye lokal anestezik krem sürülür ve bu sayede süreçte herhangi bir acı hissedilmez. Her işlemde, kişiye özel, yeni ve steril bir iğne kullanılır. Kişinin kıl rengi ne ise shading (pudralama kaş) çalışması yapılır.
  • Shading (pudralama kaş) ilk seansından bir hafta sonra kaşların olduğundan daha koyu görünmesi çok doğal bir süreçtir. 2. hafta itibariyle, yer, yer silinmeler olabilir. 3. haftadan sonra renk yüzeye tekrar çıkar. 4. hafta, shading (pudralama kaş) 2. seansı yani rötuş yapılır. Rötuştan sonra shading (pudralama kaş) tam anlamıyla finalize olur.
  • Kaliteli boya, uzman bilgisi, steril malzeme ve doğru teknikler önem taşır.

 

Bu işlemle ilgili fiyat bilgisi almak için 0533 400 41 30 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Date:
Category: